::. Laman Utama .::. Organisasi .::. Pelancongan .::.  Buletin .::. Galeri .::. Perjawatan .::. E-Mail .::

Direktori Kakitangan Lembaga Pembangunan Tioman

Ibu Pejabat ( Tanjong Gemok)

No. 1&2, Jalan Endau Rompin, Tanjong Gemok, 26820 Kuala Rompin, Pahang Darul Makmur 

No. Tel : 609-4133171
No. Fax : 609-4133178
E-Mail : tda@tioman.gov.my

 

Bil Nama Jawatan E-mail No. Tel / Sambungan
1
- Pengurus Besar  -
609-4133170 / 101
2
- Pengurus Perancangan & Pembangunan Projek -
103
3
Nor Zaihan binti Othman Pengurus Khidmat Pengurusan zaihan@tioman.gov.my
102
4
Norhawalaina binti Mohd. Arif Penolong Akauntan hawa@tioman.gov.my
106
5
Muhsinah binti Akmal Penolong Jurutera muhsinah@tioman.gov.my
108
6
Wan Syazwan Rumaizah binti Wan Azizi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat wan_syazwan@tioman.gov.my
107
7
Marlia binti Mohd Noor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa marlia@tioman.gov.my
116
8
Ismail bin Abu Bakar Ketua Pembantu Tadbir ismail@tioman.gov.my
100
9
- - -
117
10
Noor Hayati binti Haji Mohd. Aris Pembantu Tadbir (P/O) hayati@tioman.gov.my
110
11
Nurhidayah binti hashim Pembantu Tadbir (S/U)  Nurhidayah@tioman.gov.my
105
12
Tengku Hasma Seri Dewi Tengku Hussin Pembantu Tadbir (P/O)  dewi@tioman.gov.my
112
13
Siti Norafathiyah binti Sheikh Ab. Rahim Pembantu Tadbir (Kewangan) (W17) norafathiyah@tioman.gov.my
111
14
Norhafizi binti Ab. Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) norhafizi@tioman.gov.my 
113
15
Noratiqah binti Yaacob Pembantu Tadbir (P/O) tiqah@tioman.gov.my
112
16 Norizwa binti M. Said Pembantu Tadbir (P/O) norizwa@tioman.gov.my
114
17 Nor Fareha binti Mohd Razali Pembantu Tadbir (P/O) farehah@tioman.gov.my
115
18 Norfahanim binti A. Wahab Pembantu Tadbir Kewangan norfahanim@tioman.gov.my
118
19 Khairuddin bin Othman Pemandu khairuddin@tioman.gov.my
-
20 Salleh bin Ibrahim Pembantu Am Pejabat salleh@tioman.gov.my 
-
21 Ahmad Juraimie bin Jesamsani Pemandu juraimie@tioman.gov.my
-
22 Che Maimunah binti Che Isa Pekerja Awam maimunah@tioman.gov.my
-

 

 

Cawangan Tioman
Kg. Tekek, Pulau Tioman 
26800 Rompin 
Pahang Darul Makmur
No. Tel  : 609-4191 242 
No. Faks : 609-4191 394
E-Mail   : tda@tioman.gov.my 

 

Bil Nama Jawatan E-mail No. Tel / Sambungan
1
- Pengurus Perbandaran dan Kerajaan Tempatan -
-
2
Nazaratul Azra Tukirin Pegawai Pembangunan Masyarakat azra@tioman.gov.my
-
3
Nurul Ain Binti Ishak Penolong Pegawai Kesihatan nurul_ain@tioman.gov.my
-
4
Mariyatul Kabtiah Muhammad Saat Penolong Pegawai Penilaian mariyatul@tioman.gov.my
-
5
Mohd Nazwan bin Hussin Penolong Jurutera (Mekanikal) nazwan@tioman.gov.my
-
6
Muhammad Izzat Syafiq Rameli Penolong Jurutera (Awam) izzat@tioman.gov.my
-
7
Wan Masyithah binti Wan Rosdi Pembantu Tadbir (P/O)  wan_Masyithah@tioman.gov.my
-
8
Mohd Izran Hafriez bin Mohd. Shafri Pembantu Tadbir (Kewangan) izran@tioman.gov.my
-
9
Mohd. Tarmizi bin Jumaat Pembantu Penguatkuasa tarmizi@tioman.gov.my 
-
10
Mahadi bin Mah Hassan Pembantu Penguatkuasa mahadi@tioman.gov.my 
-
11
Saifulizam bin Abdul Rahman Pembantu Penguatkuasa saifulizam@tioman.gov.my
-
12
Ismanizam bin Ismail Jurumudi ismanizam@tioman.gov.my 
-
13
Yussri bin Abd. Samat Jurumudi yussri@tioman.gov.my
-
14
Azizul Fazri bin Amnor Pemandu Jentera Pemunggah azizul@tioman.gov.my 
-
15
Sharizan bin Abdullah Kelasi sharizan@tioman.gov.my 
-
16
Akhirruddin bin Ali Kelasi akhirruddin@tioman.gov.my
-
17
Ameruddin bin Bakar Pekerja Awam ameruddin@tioman.gov.my 
-
18
Ismail bin Che Nik Pekerja Awam Ismail_che@tioman.gov.my
-
19
Rosli bin Osman Pekerja Awam rosli@tioman.gov.my
-
20
Asnah binti Abu Bakar Pekerja Awam asnah@tioman.gov.my
-
21
Azizah binti Ismail Pekerja Awam azizah@tioman.gov.my
-
22
Aeida Rohayati binti Setapa Pekerja Awam aeida@tioman.gov.my 
-
23
Rosman bin Mohd. Usop Pekerja Awam rosman@tioman.gov.my
-
24
Jasiman bin Mat Amin Pekerja Awam jasiman@tioman.gov.my
-
25
Mohd. Adlan bin Mansur Pekerja Awam adlan@tioman.gov.my
-
26
Shamsuddin bin Hamzah Pekerja Awam Shamsuddin@tioman.gov.my
-
27
Mohd Zaidi bin Abd Aziz Pekerja Awam mohd_zaidi@tioman.gov.my
-
28
Mat Azimie bin Mohd Ali Pekerja Awam mat_azimie@tioman.gov.my
-
29

Mohd Jazaruddin bin Jaferddin

Pekerja Awam jazaruddin@tioman.gov.my
-
30

Rosaidi bin Arip

Pekerja Awam rosaidi@tioman.gov.my
-
31

Mohd. Jasmi bin Mat Amin

Pekerja Awam jasmi@tioman.gov.my
-
32

Afli bin Abdul Karim

Pekerja Awam afli@tioman.gov.my
-
33
Fatimah binti Ahmad Pembantu Tadbir fatimah@tioman.gov.my
-
34
Dayangku Nor Azimahniza Pembantu Tadbir dayang@tioman.gov.my
-